Instagram'dan bizi takip etmeyi unutmayın: @oyungezgincom

Nintendo Switch’in En İyi Prime Fiyatlarında Neler Verildi, Devam Edecek mi?

Amazon Prime Günü 2020 yılı için çok uygun fiyatlarla çıktı ve ikinci gününün sonuyla beraber bitmiş bulunmakta. Birinci ve en önemli tarafı olan Nintendo Switch’i Prime Day ile önemli derecede rol oynadı. Mükemmel fırsatlar, indirimler ve kampanyaları bulunmaktaydı ve sadece dijital oyunlara yönelik bir etkinlik değildi, aksesuarlar ve çeşitli kampanyalardan da insanlar yararlandı. Bizler ise tüm etkinliği topladık ve sizlerle paylaşmaya karar verdik!Nintendo Switch Oyun İndirimleri ve Fırsatları

New Super Mario Bros. U Deluxe, Splatoon 2, Mario Tennis Aces, Super Mario Party dahil olmak üzere sayısız Nintendo Switch oyunları Amazon Prime Day etkinliği için sadece 20 dolara indirimli olarak satışa sunuldu. Herkesin severek oynadığı ve eğlendiği oyun olan Animal Crossing: New Horizons‘da 2020 Amazon Prime Day ile 50 dolara indi. Pokemon Sword and Shield ise piyasaya sürüldüğünden bu yana kadar en düşük fiyatı Amazon Prime Day ile 40 dolara düşürüldü. NBA 2K21 ise Amazon Prime Day ile 35 dolara düşürüldü.

Nintendo Switch Oyun Aksesuar Fırsatları

Prime Day ile özel anahtarlık veya aksesuar olarak evinizde kullanabileceğiniz bir koleksiyon parçası olan oyun aksesuarları da Nintendo Switch’de büyük olmasa bile yeterince kaliteli yer oynadı. SteelSeries’in Arctis 1 kablosuz oyuncu kulaklığı dün satıldıktan sonra 75 dolara düşürüldü. Kablosuz Bluetooth bağlantısı gibi ihtiyacınızı giderebilecek bu kulaklık Switch oyuncuları için kaliteli ve tasarruflu bir kulaklıktır. Nintendo Switch’de Witcher 3 oynarken SteelSeries’in Arctis 1’i ile oyundaki seslerin kalitesine ve seslerin dokusuna varabilirsiniz.Primeday Tekrardan Gelecek mi?

Prime Day her ay yapılan bir etkinlik değil. Yılda 2 kez yapılır ve bu yıl Prime Day’i maalesef ki sahalarda göremeyeceğiz. 2021 yılında tekrar gelirse eğer yeni jenerik oyunlarıyla yeni fırsatlar ile karşımıza çıkacaktır. Prime Day, Steam mağazası gibi her ay indirimlerle karşımıza çıkamaz. 2021 senesinde Prime Day’i sahalarda görmeyi çok isteriz, Nintendo Switch kullanıcıları bu indirimlerden yararlanabilecektir. Prime Day’e dahil olmak için Amazon Prime satın almalısınız.

Daha Fazla İçerik
Cyberpunk 2077’nin Oynanış Videosu Yayınlandı