Instagram'dan bizi takip etmeyi unutmayın: @oyungezgincom

Gears 5’e Ücretsiz Batista Kostümü Geldi!

Batista Gears'a geldi.

Gears 5’e David Bautista Kostümü Geldi!

Geçtiğimiz hafta Xbox Games Pass Ultimate aboneleri için Gears 5’in başlatılması üzerine Microsoft, Dave Bautista’un Gears 5’e bir kamera hücresi karakteri olarak geleceğini açıkladı.

Gears 5’in piyasaya sürülmesinden bu yana iki hafta bile geçmedi ve yakın zamanda Microsoft’un tüm yeni nesil konsolların en büyük stüdyosunu piyasaya sürdüğünü öğrendik. Oyunun zaten oldukça başarılı ve popüler olduğu iddiası bulunmamakla birlikte, franchise’deki en son yenilik daha da iyiye gitti. Özellikle eski WWE Şampiyonu ve “Guardians of the Galaxy” filminde aktör olan Dave Bautista hayranıysanız.

Geçtiğimiz hafta sonu Dave Bautista, resmen Gears 5’e düşman ordularını yok etmekte kullanılması için kilidi açılabilir bir karakter olarak eklendi. Hemde ücretsiz olarak! Batista, Marcus Fenix ​​için özel bir cilt görünüyor. Ancak, güreşçi-aktör Dave Bautista’nın oyun için çok fazla ses kaydettirmiş, gerçekten de çok fazla. Yaklaşık 700 satır ses kaydettiği öne sürüldüğü gibi sadece görünümdeki basit bir değişiklik değil. Peki onun karakterini tam olarak nasıl açabilirsiniz? Oyuna şimdi veya 28 Ekim tarihleri arasında girilmesi gerekir. Evet yanlış duymadınız oyuna sadece bu tarihler arasında giriş yapmanız gerekiyor uğraş yok, telaş yok. Nasıl göründüğünü görmek istiyorsanız, aşağıdaki resme göz atabilirsiniz.

Öte yandan Microsoft, son zamanlarda Gears 5’in yeni bir Xbox One rekoru kırması için ilk haftasında 3 milyon kişiye ulaştığını duyurdu.

Daha Fazla İçerik
Pac-Man Geo, Android ve İOS İçin Yayınlandı