Instagram'dan bizi takip etmeyi unutmayın: @oyungezgincom

Yapım Şirketi Bethesda’nın Kamuoyundan Sakladığı Oyunu Starfield’a Ait Görüntüler Sızdırıldı!

Oyun dünyasında adı geçen oyun serilerini geliştiren Bethesda’nın kamuoyundan sakladığı Starfield oyunu hakkında ilgili görseller internet üzerinden belirli platformlarda paylaşıldı. Oyun, öncelikle 3 Eylül 2018’de karşımıza çıkmasına rağmen yapım şirketi o günden itibaren oyun hakkında hiçbir şey paylaşmadı. Bilgisayar oyuncularının sevdiği yapım şirketlerinden biri olan Bethesda, 3 Eylül 2018 lansmanında yepyeni bir oyunu geliştirmeye başladıklarını söylemiş ve bu oyunun 1 dakikalık fragmanını bizlere sunmuştu fakat şuan konusunu yazdığım Starfield adında bu oyun, lansmanın ardından hiçbir şekilde karşımıza çıkmamıştı.

Bugün yapım şirketi Bethesda’nın birçok kişi tarafından merak edilen yeni oyunu hakkında bomba bir olay yaşandı. Daha önce oyunun içinden bile sahneler görmedik. Bugün oyuna ait ekran ekran görüntüleri internet üzerinden sızdırıldı. Görüntülerin 2018 yılında geliştirilen bir sürümden alındığı söylendi.

Bugün internet üzerinden hızlı bir şekilde yayınlanan ekran görüntülerinin oyunun gerçek ekran görüntüsü olup olmadığı hala bilinmiyor. İhtimaller üzerinden gidecek olursak belki de bir kişi oyunun alıntı versiyonunu Gamebryo Engine oyun motorunda oluşturmuş olabilir. Özellikle ana ekran görüntüsündeki grafiklerin bu oyun motorunun grafikleriyle rahatlıkla eşleştiğini söyleyebiliriz. Bunları bir yana bırakıp konuşacak olursak Starfield’dan olduğu iddia edilen ekran görüntülerinin kamuoyuna sunulması büyük bir heyecanın oluşmasına yol açtı. Oyuna dair ufacık bir detayın bilinmemesine rağmen yapım şirketi Bethesda gibi bir ismin yeni oyunundan sızdırıldığı söylenen ekran görüntüleri, elbette birçok oyunseverin dikkatini çekti!

Daha Fazla İçerik
Sony duyurdu: PlayStation 4 satışları geriledi!