discord

PlayStation Discord ile olan iş birliğini duyurdu – 2021

PlayStation, dünyanın en büyük oyun konsolu satıcısı Sony’nin sahip olduğu bu firma Discord ile olan iş birliğini bizlere duyurdu, popüler bir oyuncu iletişim platformu olan uygulamamızın son zamanlarda Microsoft ve PlayStation ile bir muhabbeti olmuştu, Microsoft’un planı gerçekleşmesede PlayStation’un planı gerçekleşti ve Discord ile iş birliklerini duyurdu.

discord

Discord, Play Station ile iş ortaklığı yaptı

Mağarasından yeni çıkanlar için kısaca bu platformu tanıtalım: 2015’in Mayıs ayında yayınlanan uygulama Skype ve TeamSpeak’e taş çıkarmıştı, modern hoş ve ses kalitesi açısından hızlı bir kalite artışı gösteren bu platform şu anda türünde 1. şimdi anladını mı Discord’un önemini? Herneyse konumuza dönelim uygulamanın bu özelliklerinden dolayı PlayStation onunla bir iş birliği yaptı bu iş birliği şöyle:

PlayStation Konsol sahibi olan kişilere uygulamayı ulaştırmaya çalışmakta, fakat bunun zor olduğunu kendisi bizden daha iyi biliyor. 🙂 Bu iş birliğinde uygulamanın konsollara nasıl erişebileceği hala merak konusu. Tüm bu olaylar Sony’nin aldığı bir kararı aklımıza getirdi bildiğiniz gibi PlayStation’dan topluluk özelliği kaldırılmıştı. Yani PlayStation tüm bunları değiştirmesi gereklidir yoksa bu iş birliği bir sonuça uğlaşmaz.Evet sayın Gezginler! İçeriğimiz bu kadardı acaba bu iş birliği iyi bir sonuç çıkartıcak mıydı? Aşağıdan belirtebilirsiniz. Oyun haberleri ve incelemeleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Fortnite’ın 2018-2019 Yılları Arasındaki Kazancı Ortaya Çıktı