PlayStation Plus 2021 Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus aboneliği adı altında kullanıcılarına her ay belirli oyunları ücretsiz bir şekilde sunan teknoloji şirketi Sony’nin 2021 Mayıs ayında kullanıcılarına sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu. PlayStation’un resmi blog sitesinin üzerinden paylaşılan yazıda bu ayki ücretiz oyunlarının isimleri açıklandı.

Her ay olduğu gibi bu ay da Sony’nin abonelerine vereceği oyunlar merak konusu oldu. Blog sitesinde yapılan habere göre, PlayStation Plus kullanıcıları 4 Mayıs 2021 tarihinden itibaren Wreckfest, Battlefield V ve Stranded Deep oyunlarına ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilecek. Aynı zamanda PlayStation, bu oyunları orijinal YouTube kanalı üzerinden yayınladığı bir video ile de kullanıcılarına duyurdu.

1) Battlefield V

PlayStation Plus 2021 Mayıs Ayı Oyunları

4 Eylül 2018 tarihinde Electronic Arts tarafından yayınlanan oyun, Battlefield IV oyunun devamı niteliğinde geçiyor. II. Dünya savaşını konu alan bu oyunda, insanlık tarihindeki en büyük savaşın içine girebilirsiniz. Oyunun PSN Store bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

2) Stranded Deep

PlayStation Plus 2021 Mayıs Ayı Oyunları

2015 yılının 23 Ocak gününde aramıza Unity vasıtasıyla katılan oyun, bu ay PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlardan biri oldu. Gizemli bir uçak kazasının ardından hayatta kalan tek kişi olarak, Pasifik Okyanusu’nda tek başına mahsur kalıyorsun.Stranded Deep oyununda doğa ile savaşıp hayatınızı sürdürmeye çalışmalısınız. Oyun eğer hoşunuza gittiyse ve aboneliğiniz varsa, buradan oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

3) Wreckfest

PlayStation Plus Mayıs 2021 Oyunları

Araba yarışını seven oyuncular, bu oyuna kesinlikle bayılacak. Bugbear Entertainment tarafından yayınlanan bu oyunda rakiplerinizle kıyasıya mücadele ederek tozu dumana katabilirsiniz! Eğer yarış konusunda üstüme yok diyorsanız, rakiplerinizi alt edin. Oyunu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

PlayStation Plus Başka Nelere Yarıyor?

PlayStation Plus aslında kullanıcılarına çevrim içi oyun oynama, özel yapılan etkinlik/indirimlerden yararlanma ve her ay ücretsiz oyun fırsatlarını sunuyor. Çevrim içi çok oyunculu bir şekilde oyun oynamak isteyen PlayStation kullanıcılarının bu aboneliği satın alması gerekiyor.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
Gamestop
GameStop’un Büyük Bahar İndirimine Bir Hafta Daha Eklendi! (2021)