pokemon-go

Pokemon Go 2021 Nisan Ayı Snivy Topluluğu Faaliyetleri Açıklandı

Geliştirici Niantic, Pokemon Go’nun bir sonraki Topluluk Günü’nün 11 Nisan Pazar günü olduğunu duyurdu. Önümüzdeki ayki etkinlikte öne çıkan Pokemon, Pokemon Black and White’ın Grass-türü başlangıç ​​oyunu Snivy olacak ve yeni bir ücretli Özel Araştırma hikayesi ve diğer bonuslar olacak. Nisan Topluluk Günü boyunca, Snivy vahşi doğada normalden çok daha sık görünecek ve bu da Snivy Candy stoklamak için iyi bir fırsat haline gelecek. Bunun da ötesinde, etkinlik sırasında Shiny Snivy’yi bulma şansınız da artacak.

Ek olarak, Snivy’nin son formu olan Serperior, özel bir etkinliğe özel hareket öğrenebilecek. Etkinlik sırasında veya daha sonra iki saate kadar Serperior’a dönüştüğünüz herhangi bir Hizmet, normalde Topluluk Günleri dışında öğrenilemeyen Çim Tipi Şarjlı Saldırı Çılgınlığı Bitkisini otomatik olarak bilecektir. Daha önce de belirtildiği gibi Niantic, Nisan’daki Topluluk Günü’nde Snivy’ye odaklanan yeni bir ücretli Özel Araştırma hikayesi sunacak.

Araştırma hikayesinin adı Gün Işığında Snivy ve ona erişmek için sanal bir bilet satın almanız gerekecek. Bunlar 1 ABD dolarına mal oluyor ve etkinlikten önce Pokemon Go’nun oyun içi mağazasında satılacak. Bu arada, Pokemon Go’nun Hava Haftası etkinliği 24 Mart’ta başlıyor. Bu etkinlik boyunca, yağmurlu veya rüzgarlı havayı seven Pokemon, etkinlik sırasında normalden daha sık görünecek ve Shiny Rain Form Castform’u yakalamak için ilk şansınız olacak.

pokemon

Topluluk Günü boyunca birkaç başka bonus da mevcut olacak. İlk olarak, kullandığınız herhangi bir Tütsü üç saat boyunca aktif kalacaktır. Ayrıca etkinlik sırasında her Pokemon yakaladığınızda normal miktarın üç katı Stardust kazanacaksınız. Son olarak Niantic, Pokemon Go’nun oyun içi mağazasında özel bir Topluluk Günü paketi satacak. Bu, 1.280 PokeCoin’e mal olacak ve aşağıdaki öğeleri içerir:

  • 50 Ultra Top
  • 4 Yıldızlı Adet
  • 4 Mossy Lure Modülleri
  • 1 Elite Ücretli TM

Pokemon Go’nun Nisan Topluluk Günü yerel saatle 11:00 ile 17:00 arasındadır. Resmi Pokemon Go blogunda etkinlik hakkında daha fazla ayrıntı okuyabilirsiniz. Pokemon GO sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilir, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz! Pokemon GO’yu eğer kullanıyorsanız düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın!

Daha Fazla İçerik
SCP: Secret Laboratory’in Yeni Parabellum Güncellemesi Yolda