PUBG: New State’nin Alfa Test Başvuruları Aktif – 2021

PUBG serisinin ikinci oyunu olarak geliştirilen PUBG: New State, bir diğer adıyla PUBG 2’nin alfa başvuruları açıldı.

Krafton Inc. şirketi tarafından geliştirilen ve milyonlara hitap eden PUBG: Mobile’nin gelecek versiyonu olarak geliştirilen PUBG: New State için alfa başvuruları aktif hale getirildi.

Bilgisayar ve konsol versiyonlarından daha çok mobil versiyonuyla ünlenen PUBG, bunun için PUBG: Mobile oyununun 2051 senesinde geçen bir versiyonunun geliştirilmesine başlanmıştı. Şubat ayında tanıtılan oyunun alfa testlerine nihayet onay verildi. Aynı zamanda bu gelişme, yeni PUBG oyununun çıkışının yakın olduğuna dair bir gösterge olarak görünüyor.

PUBG: New State Başvuruları Nasıl Yapılacak?

PUBG: New State

Oyunun alfa testlerinin yalnızca ABD bölgesinde açılacağını dile getiren Krafton, alfa testlerine katılım göstermek isteyen oyuncuların başvurularını bu hafta içerisinde yapması gerektiğini belirtti. Haberde geçen bilgilere göre oyunun alfa testleri Android cihazlar üzerinde yapılırken, başvuru tarihinin son günü 6 Haziran 2021 olarak belirlenmiş. Başvuru sonucunda seçilen adayların açıklanma tarihiyse, 11-13 Haziran 2021 tarihleri arasında açıklığa kavuşacak. Sınırlı sayıda oyuncu alınacağını söyleyen Krafton, başvuruların yalnızca oyunun resmi web sitesi üzerinden olacağını belirtti.

Aynı zamanda duyuruda geçen bir diğer bilgiyse alfa testlerinin yalnızca ABD üzerinde olmayacağı, yakın zamanda Asya ve Avrupa bölgelerinde de alfa testleri uygulanacağı belirtildi. ABD bölgesinde yapılacak testlerde, oyun içi sistem, sunucuların bağlantı kalitesi ve oyun performansı test edilecek.

Yeni PUBG oyunun idari yapımcısı Minkyu Park, yaptığı açıklamada PUBG oyuncularına hatasız ve yüksek kalitede bir oyun sunmak için alfa testlerini başlattıklarını ve yeni oyundaki amaçlarının dünyadaki bütün oyunculara hitap eden eğlenceli ve akıcı bir oyun sunmayı hedeflediklerini dile getirdi.

PUBG: New State oyunu bir yana dursun, PUBG: Mobile için de Last Stand adında yeni bir güncelleme sunmaya hazırlanan PUBG Studios bu güncellemede oyuna King Kong ve Godzilla ile ilgili bir hikaye ekleneceğini duyurdu.

Aynı zamanda Tencent Gaming, PUBG’ye gelecek Last Stand güncellemesi hakkında açıklamalar yaptı. “Monarch isimli bir araştırma takımı, denizleri arayarak Godzilla’nın izini sürecek. Ancak içlerinden bazıları, iki titanın arasında kalacakları tahmin edilecek. Lobide görünecek helikoptere tıklayarak özel içeriği oynamaya başlayabilir, bu içerikte kazanılan puanları özel ödüller karşılığında takas edebileceksiniz.” diyen Tencent, bu açıklamayla Last Stand güncellemesi hakkında bize bilgi vermiş oldu.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
far cry 5 ücretsiz oldu
Far Cry 5, ücretsiz oldu! ( uConnect, PS, Xbox, Epic Games ve Stadia )