PUBG: New State’nin Ön Kayıt Sayısı 10 Milyonu Aştı

Krafton tarafından açıklamalara göre, PUBG serisinin yeni üyesi olmaya hazırlanan PUBG: New State’in ön kayıt sayısının 10 milyonu aştığı açıklandı

PUBG: New State 1 Ayda Ön Kayıt Sayısını İkiye Katladı

PUBG: New State

Mart ayında 5 milyon barajını deviren PUBG: New State, bu sefer de bu rakamı ikiye katladı. Krafton tarafından yapılan açıklamada PUBG: New State için Google Play Store üzerinden yapılan ön kayıt sayısının 10 milyonu aştığı açıklandı. 1 haftada tam 5 milyon ön kayıt alan oyun, ön kayıtların açılmasının tam 43 gün sonrasında 10 milyonu devirerek rekor bir sayıya ulaştı. 170’den fazla ülkeden ön kayıt alan oyun en çok Asya, Amerika, Orta Doğu, Orta Asya ve Avrupa kıtalarında olduğu paylaşıldı.

PUBG: New State

Krafton tarafından geliştirilen ve PUBG’nin devamı niteliğindeki bu oyun 2051 yılını konu alacak. Yeni silahlar, dronelar, arabalar, bombalar ve birçok teknolojik eşya PUBG New State’de karşımıza çıkacak. 2021 yılında çıkması beklenen oyunun alfa testleri 2021’in ikinci çeyreğinde sadece belirli ülkelerde gerçekleşecek.

PUBG: New State’nin App Store’da Ön Kayıtlar Açılmadı

PUBG: New State

Henüz App Store’da ön kayıtları açılmayan oyuna şu anlık sadece Play Store kullanıcıları kayıt olabiliyor. Ancak App Store kullanıcıları üzülmesin, PUBG New State’nin ön kayıtları önümüzdeki tarihlerde açılacak. Eğer bu oyun hakkındaki tüm gelişmeleri yakından takip etmek ve ön kayıt yaptırmak isterseniz, bu bağlantıdan siz de yerinizi şimdiden alabilirsiniz.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak

Daha Fazla İçerik
Amazon Prime 2021 Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu