Bu hafta Red Dead Online‘de Moonshiners ve Naturalist kulüp üyeleri için Rockstar Games ücretsiz bir şekilde XP ve birbirinden güzel ödüller kazanabileceklerini söyledi.

Red Dead Online‘de bu hafta yapılacak olan güncellemede oyuncular için yeni bonuslar ve ödüller geliyor. Ayrıca birçok mücadeleye özel verilen ödüllerde veya alınan ödüllerde iki katı veriliyor. Bu haftanın güncellemesindeki bonuslar ve ödüller sayesinde oyuncular Moonshiner veya Naturalist olmaya teşvik ediliyor. Bu teşvik sayesinde Moonshiner veya Naturalist oynayan oyuncular zamanlarını daha zevkli geçiriyorlar. Red Dead Online için bu haftaki güncellemede Moonshiner veya Naturalist seçmeyecek olan oyuncular içinde bonuslar devam ediyor ve bu bonuslardan yararlanmaya devam edebilecekler.

Red Dead Online bu haftaki güncellemedeki Moonshiner için Role XP ve RDO $ ödemeleri tüm hafta boyunca Moonshine Story ve Bootlegger görevleri için iki katına çıkacak. Ayrıca oyun içerisinde manzara değişikliği yapmak istiyorsanız Moonshine Shack size çok yardım edecektir. Moonshine Shack sayesinde yeniden yerleştirme maliyetinde %50 indirim kazanacak ve kullanabileceksiniz. Ayrıca Naturalist Free Roam etkinlikleri ile Role XP ve RDO $ ödemelerini iki kat daha fazla veren Naturalist Serbest Dolaşım etkinlikleri ile ayır bir şekilde doğa bilimcilerine tüm hafta boyunca görevlerde destek almasını sağlıyor.

Red Dead Online Bu Hafta Giriş Yapan Herkese Role XP ve RDO $ Ödemesi Yapıyor

Bu hafta Red Dead Online oynayan herkese Rockstar Games, Role XP ve RDO $ Ödemesi yapacağını duyurdu. Bu hafta giriş yapacak olan her oyuncu için Rockstar Games, 3000 Club XP’si verecek ve ayrıca oyuncular 5 adet Potent Health Cures kullanabilecekler. Bunun yanında Role için özgün olmayan bonuslardan da yararlanabilecekler. 25 Ocak gününe kadar Showdown Mode ve Races iki katı kadar DP ve Altın ödeyecekler.

RDR | PC Lansman Videosu

Red Dead Online bu haftaki güncelleme ile Outlaw Pass sahiplerini tabii ki de unutmuyor. Outlaw Pass sahipleri ve Club Rank 50’nin üzerindeki oyuncular için bu haftaki güncelleme ile yeni ödüller ve ücretsiz bir şekilde ev sahibi olabiliyorlar. Outlaw Pass ve Club Rank 50 için verilen ödüller ve bonuslar Amazon Prime hesabını bağlayan oyuncular içinde geçerli olacak. Son olarak güncelleme hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Red Dead Online hakkında daha çok bilgi için forumumuza bakmayı unutmayın!
https://forum.oyungezgin.com


1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir