rocket-league

Rocket League Summer Road Trip, Klasik Arabaları Eşya Dükkanına Getiriyor

Rocket League, Summer Road Trip adlı yeni bir etkinlik düzenliyor. 1 Temmuz’dan itibaren, Vehicular Soccer oyunu sınırlı zaman modlarını ve yeni klasik arabaları Ürün Mağazasında piyasaya sürecek.

Ford F-150, Summer Formal, Knight rider, geleceğe dönüş ve Jurassic World paketleri de dahil olmak üzere toplam beş paket mevcut olacak. Bunlardan dördü Ford F-150, KITT (Knight rider Bundle), DeLorean (Back To The Future Bundle) ve Jeep Wrangler (Jurassic World Bundle) gibi ikonik bir arabaya sahip olacak. Bunlardan biri olan yaz resmi, sadece 7 Temmuz’da mevcut ve oktan süslü resmi çıkartmayı içeriyor.

Sınırlı süreli modlar arasında Heatseeker Live, 2v2 Beach Ball Live, 3v3 Dropshot Rumble, Rocket Labs: 3v3 Loophole Live bulunur. Heatseeker’da, top vurulduğunda rakip fileye doğru gidecektir. Plaj topu, adından da anlaşılacağı gibi, normal futbol topundan daha hafif bir plaj topuna sahiptir. Dropshot Rumble’da, oyunun kuralları, her zamanki top-in-net gol yerine top ile zemindeki altıgen panelleri kırmak için ayarlandı. Loophole, oyunculardan topu yerdeki deliklere bırakarak puan kazanıyorlar.

Diğer Rocket League haberlerinde, bir Formula 1 Crossover DLC’si yakın zamanda piyasaya sürüldü. 173,52 TL olan fiyatıyla beraber Alfa Romeo ve McLaren gibi çıkartmalar içeriyor. Rocket League, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PC ve macOS’ta da ücretsiz olarak kullanılabilir.

rocket-league

Oyunlar ile ilgili diğer içeriklerin bulunduğu Instagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Daha fazlası için oyungezgin.com’dan takipte kalın!

Daha Fazla İçerik
horizon-forbidden
Horizon Forbidden West, PS4’te Sonraki Bölümleri Deneyimleyebilecekler