SCP: Secret Laboratory’in Yeni Parabellum Güncellemesi Yolda

29 Ara 2017 tarihinde Northwood Studios tarafından geliştirilip, yayınlanan: SCP fanlarının en çok oynadığı oyunlar haline gelip Türkiye ve genel dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan SCP: Secret Laboratory’nin erken erişimden genel artık herkesin erişebileceği bir oyun moduna dönüştü. Bunla beraber yeni birçok güncelleme ve yeni silah, oyunun silinen içeriklerinin toplamı ile yeni bir SCP evreni yaratmayı çalıştıkları ise aşikar.

SCP: Secret Laboratory’nin Parabellum Güncellemesi Geliyor

Yeni gelecek güncelleme ile beraber çok fazla harita değişikliği ve model değişikliğine gidiyor SCP: Secret Laboratory. Bunlardan birisi ise çoğu kişinin severek ve eğlenerek trollediği SCP: 173. Modeli baştan aşağıya değişip yeni ses modellerine ve yeni kontrollere sahip olması. Bir an oyuncular değişik tepki verdi çünkü bir fıstığa benzeyen SCP: 173 değil yeni SCP. Çok karmaşık ve fıstığın kabuğu atılıp 3 tane kafası olan bir SCP’ye benzemesi, biraz fazla tepki aldı. Yine de sonradan oyuncular bu SCP’yi çok beğendi sonradan. Yeni SCP: 173 modeli ile beraber kontrol şeması da değişti artık saniyeli hareket edecek.

Bunun yanı sıra var olan oyundaki silahların modeli de değişiyor. Sadece silahlar dışında tüm eşyalar birebir değişiyor, daha günümüz Call of Duty şemasını örnek aldığını düşünüyoruz çünkü gösterilen videolarda, taslak görsellerde öyle işaret ediyor. Kartlar, checkpoint, Shelter yani girilemeyen odalara da yeni görseller ve yeni alanlar gelmiş. Shelter odası çok ilginç ki artık ya giriliyor ya da oyunun hikayesinin bir bölümünü barındırıyor, ölen askerler ve polisleri görebiliyorsunuz: Ek olarak ise SCP-173’ü. Light Containment komple denmez belki ama bazı odalar eklenmiş, SCP: CB’de de vardı bu odalar.

Güncellemenin net tarihi verilmiyor ancak yeni alınan bilgilere göre bu bilgiler barındırılıyor, değişen elementler: Harita, Eşyalar, Silahlar, Arayüz, SCP-173 ve diğer SCP’ler. Oyunlar ile ilgili diğer içeriklerin bulunduğu Instagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Daha fazlası için oyungezgin.com’dan takipte kalın!

Daha Fazla İçerik
Discord Nitro, Epic Games’te Ücretsiz Oldu 2021 (Nasıl Alınır?)