STALKER 2’yi Bitirmek Yüzlerce Saat Sürebilir

Stalker serisinin yeni oyunu olan Stalker 2’yi bitirmek yüzlerce saat sürebilir, yapımcı firmanın açıklamalarına göre oyun çok zorlu bir oyun olacağından bitirmek yüzlerce saat sürebilir. Ana hikaye o kadar uzun sürmesede açık dünyada olan görevler veya benzeri ana hikayeden çok ama çok fazla saat sürebilir.

Stalker 2’nin Geliştirici ekibi GSC Game World’ün PR sorumlusu olan Zakhar Bocharov, bir röportaj’da oyunun kaç saat süreceği ile ilgili bir soru aldığında “yüzlerce saat” olarak cevap vermişti bu cevapın ardından oyuncuların aklında 2 adet fikir bulunmuştu.

Stalker 2, 200-300 Saatte Sürüyormuş.

Firma tam tamına kaç saat süreceğini henüz paylaşmasada bazı oyuncular tarafından oyunu bitirmek 200 yada 300 saat sürebileceği söylenmekte, söylemekte fayda var oyun GSC Game World tarafından geliştirilmiştir, oyunda çernobil felaketinin konu alınacağı fragman ile 30 Temmuz 2020 yılında açıklanmıştı.

Bazı oyuncularda Stalker 2’nin açık bir dünyaya sahip olabileceğini fakat yüzlerce saat sürmeyeceğini savunmakta, bu fikir oyunun adının duyulması içinde yapılmış olabilir, bildiğiniz gibi 2020 yılında piyasaya çıkış yapan Cyberpunk 2077’nin çok büyük bir açık dünyası olmasına rağmen oyunun tamamını 175 saatte bitirebiliyordunuz, bunun ise Stalker’e karşı kıyaslanırsa yüzlerce saat sürmeyeceği düşünülüyor.

Stalker 2 Wallpapers

Konumuz bitmeden söyleyelim, Stalker 2 çoğu oyuncuya göre en iyi Stalker oyunlarından biri olabilir, yüzlerce saat sürebilicek olması ise bu oyunun oyuncular tarafından sevilmesi içinde kısa oyunu kim severki? Fakat daha yüzlerce saat sürebileceği belli değil.

Konumumz bu kadardı Gezginler, acaba cidden yüzlerce saat sürebilecek miydi? Yoksa bunlar bir kandırma mıydı? Aşağıdan fikirlerinizi belirtebilirsiniz, kendinize iyi bakın; esen kalın!

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Xbox Live Gold 2021 Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu