Steam Altın Hafta 2021 İndirimi Günleri Başladı

Oyunseverlerin yakından takip ettiği büyük Steam indirimleri için yeni bir tarih belirlendi. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan dijital oyun platformu Steam, her yıl birçok oyuna indirim yaparak kullanıcılarını sevindiriyor. Platformun bu seferki indirim gününün tarihiyse geçtiğimiz günlerde belli oldu.

SteamDB, paylaştığı haberde yeni indirim günlerinin tarihini açıkladı. Steam’in bu seferki dev indirim günleri, 29 Nisan – 6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Mevsim geçişlerinin dışında bazı özel günlerde de indirim yapan platform, bu sefer de Japonya’daki özel bir gün için kampanyayı başlatacaklarını duyurdu. Yeni indirim haftasının ismiyse Golden Week Sale, yani Altın Hafta İndirimleri oldu. Golden Week, Japonya’da 29 Nisan ve 5 Mayıs 2021 arasındaki tatil döneminin adıdır.

İndirimde Japonya Yapımlı Oyunlar Bulunacak.

Steam Altın Hafta İndirimleri

Golden Week indirimlerinde sadece Japonya yapımlı oyunlar indirime girecek. Daha önce de belirttiğimiz gibi Golden Week Japonya’da özel bir gün, bu yüzden platformun böyle bir hamle yaptığı düşünülüyor. %90’a kadar varan bu indirimlerde spor, anime, aksiyon, macera, dövüş gibi dilediğiniz türde oyuna indirimli bir şekilde erişebilirsiniz.

Steam Platformu, Xbox Game Pass Hizmetine Dahil Olabilir.

Çıkan son iddialara göre de, platformun Xbox Gamepass hizmetlerine dahil edileceği hakkında oldu. Xbox, hizmetlerine bu platformu da eklerse en büyük rakibi olan Sony’i yakalayabilir. Eğer bu iddia gerçeğe dönüşürse, hem Steam hem de Microsoft bu işten çok kârlı çıkar.

İşte İndirime Giren Bazı Japon Oyunları:

1) Death Stranding

  • 399 TL yerine 159.60 TL, %60 indirim.

2) eFootball PES 2021 Season Update

  • 65 TL yerine 21.45 TL, %67 indirim.

3) TEKKEN 7

  • 119 TL yerine 17.85 TL, %85 indirim.

4) My Hero One’s Justice 2

  • 249 TL yerine 99.60 TL, %60 indirim.

5) Project Cars

  • 299 TL yerine 119.60 TL, %60 indirim.

Golden Week indirim haftası hakkında daha fazla bilgi edinmek, daha fazla oyun görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Peki, siz bu indirim haftasından kendinize bir oyun alacak mısınız, alacaksanız hangi oyunu almayı planlıyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından dile getirebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
PlayStation Plus 2021 Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları