Steam İndirimleri

Dünyanın en büyük oyun platformlarından birisi olan Steam için indirim rüzgarı başladı! Aksiyon oyun severleri mutlu eden Valva 3 yeni indirimle karşımızda! Önümüzdeki aylarda çıkacak olan Borderlands 3’ün şerefine Borderlands 2 bu listede yer alıyor. İndirimde olan diğer oyunları görmek ister misin?

16 Yıl önce kurulan ve bilgisayar oyunlarının üzerine giden şirket Valve, hem kendi oyunlarını hem de diğer firmaların oyunlarını bir araya toplayıp oyunculara sunuyor. Neredeyse aradığımız bütün oyunları bulabileceğimiz Steam platformu en çok oyuncuların işine yarıyor ve oyunculara kolaylık sağlıyor. Bu hafta No Man’s Sky , Borderlands 2 ve Sleeping Dogs indirime girdi. Fiyatları şu şekilde;

No Man’s Sky: 75TL

Sleeping Dogs: Definitive Edition: 13,35TL

Borderlands 2: 7.75 TL (Diğer paketleri ile satın alırsanız 13TL)

Steam Nedir?

Aramıza yeni katılan oyuncular için bu platformu biraz incelemeye ne dersiniz? Neredeyse 15 yıl önce hayatımıza giren bu güzel uygulama için günümüzde onlarca ödeme sistemleri bulunuyor. Kutu veren oyunlar artık git gide popülerleştiği günümüzde dijital marketler bir hayli gelişmiş durumda. Valve’ın en büyük projeleri de bu platformda en popüler oyunlardan birisi.

Uygun Fiyatlı Oyunlar

Çeşitli indirimlerle birlikte oyunlar uygun fiyata dönüşebiliyor. İlk defa 22 Ekim 2014 tarihinde Türk Lirasına geçiş yapıldı. Üstelik birçok yayıncı ile anlaşmalar yapıldığı için Dolar kuru sabit olarak 1.5 TL olarak belirlendi. Bu sayede ülkemizde iyice uygun fiyatlı oyun almamızın önü açıldı.

Bu konuda sizi uyarmamızda fayda var; Ubisoft ve Take-Two gibi yazı dağıtıcılar yerel distribütöre bağlı olduğu için Steam’de fiyatları farklı görünecektir.

Çoklu platform desteği

Sadece Windows kullanıcıları için değil Steam Linux ve Mac desteğine sahip. Windows bilgisayarınızda oyun aldıysanız ve oyun Mac bilgisayarı destekliyorsa o oyunu oynayabilirsiniz özellikle son yıllarda Mac tarafında oyun destekleri arttırılmış durumda.

Daha fazla indirim haberi için Oyun Gezgin portalımızı takipte kalın, indirimlerden haberdar olun!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir