2020 yılı gerçekten video oyun dünyasında büyük yelkenlere yardım etti. Çoğu oyun yeni konsollar yüzünden ertelense bile 2021 yılı da 2020 gibi ferah bir yıl geçirecek. Bu haberlerden yanı sıra Şubat ayında yeni oyunlar geliyor. Yeni oyunlarla beraber henüz konsollara çıkmamış sadece bilgisayar oyunlarına çıkmış oyunlar da Şubat ayında konsollara veya diğer oyun konsollarına, işletim sistemlerine çıkıyor. Elbette bunları getirirken de yeni optimizasyonlar, yeni güncellemeleri de getirecekler. Yeni oyunlar oldukça şaşırtıcı…

ps

Aşağıdaki her büyük platform için Şubat ayının en büyük gelecek video oyunlarını topladık. Bu yılın ilerleyen dönemlerinde neler olacağına bir göz atmak için, 2021’in tüm önemli video oyunu çıkış tarihlerini yuvarlayan özelliğimizi mutlaka görün.

control

Control

Remedy Games’in geçmiş çalışmalarını oynadıysanız, stüdyonun ayak izini anında tanıyacaksınız. Control’ün hikayesi korkunç gerçekler ve garip temaya sahip. Olmadığı ve karanlık bir mizah duygusu kısa bir mola vermek için içeri girdiği durumlar dışında her şey ciddi bir konudur – evet, bol miktarda FMV şortu içerir. Dövüş sistemi, stüdyonun Microsoft’a özel Quantum Break ile dikkate değer bir benzerliği olan, eşit derecede çevik ve yıkıcı olmanız için tasarlanmıştır. Savaş bir yana, bu oyun Remedy’nin en iyi yaptığı şeyden bir adım uzaklaşmış gibi geldi. Control, Remedy’nin yeniden temelini bulduğunu düşünüyor.

Monstrum Nox

Ys IX: Monstrum Nox

Ys IX: Monstrum Nox, 2021’de PS4, Nintendo Switch ve PC’de Kuzey Amerika’ya geliyor. Bugün yeni bir fragmanla duyurulan oyun ilk olarak PS4’e gelecek. Aksiyon RPG’si, Adol Christin’i doğaüstü yeteneklere ve canavarları kovma gücüne sahip diğer beş Canavarla ekip oluştururken takip ediyor. Birlikte gölgeli Grimwald Nox’tan çıkan tehditleri yenmeli ve Balduq kentindeki huzursuzluk hakkındaki gerçeği keşfetmelidirler. Ys VIII: Lacrimosa of Dana , Eylül 2017’de Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü ve PS4, Nintendo Switch ve PC’de mevcut. Oyun lansman sırasında bazı vasat çevirilere sahipti ve daha sonra yayıncı NIS America tarafından düzeltildi.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood , bir Nacon Connect akışı sırasında oynanış görüntülerine giriş yaptı ve oyunun mevcut sistemler ve PC’nin (Epic Games Store üzerinden) yanı sıra PS5 ve Xbox Series X’e geldiğini ortaya çıkardı. Oyun 4 Şubat 2021’de başlayacak. Oyun, oyuncuları Endron şirketinden aile ve arkadaşlarını korumak için bir arayışta olan kurt adam Cahal rolünü üstlenecek. Kurt adam güçlerinizi kullanarak karşılaştığınız tüm düşmanları dövmek için bu şirketi alt etmek size kalacaktır. Bu tek oyunculu aksiyon oyunu başlangıçta bir 2020 sürümü olarak duyurulmuştu, ancak o zamandan beri ertelendi.

nioh

Nioh Remastered – The Complete Edition

PS4 oyunlarının çoğu PlayStation 5’te çalışacak, ancak bu, bazı geliştiricilerin oyunlarını Sony’nin en yeni konsolunda yükseltmeye ve yeniden yayınlamaya karar vermesini engellemiyor. Team Ninja, Nioh oyunlarının her ikisi için de bunu yapıyor.

  • Nioh Koleksiyonu (PlayStation 5’te mevcuttur)
  • Nioh Remastered – The Complete Edition (PlayStation 5’te mevcuttur)
  • Nioh 2 Remastered – The Complete Edition (PlayStation 5’te mevcuttur)
  • Nioh 2 – The Complete Edition (PlayStation 4’te mevcuttur)

Nioh 2, Mart ayında PS4 için piyasaya sürüldü ve hala 17 Aralık’ta PS4 için piyasaya sürülen The First Samurai adlı bir DLC genişletme paketine sahip. Ancak Team Ninja, seriyi kutlamaya ve yeni nesil donanımı benimsemeye karar verdi. ve önümüzdeki yıl 5 Şubat’ta dört yeni oyun yayınlanacak. PS5 sürümleri için, her iki Tam Sürüm, temel oyunu ve mevcut tüm DLC’yi içerecektir. Nioh Koleksiyonu hem oyunları hem de tüm DLC paketlerini içerir.

littlenightmares

Little Nightmares II

Little Nightmares 2, Tarsier Studios tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Entertainment tarafından üretilen yeni bir bulmaca-platform oyunu korku macera oyunudur . Oyun, Little Nightmares’ın devamı olarak Gamescom 2019’da duyuruldu vebilgisayar kontrollü bir karakter olarak önceki oyunun kahramanı Six ile birlikte yeni bir oyuncu karakteri olan Mono’ya sahip olacak. Oyun Microsoft Windows , Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı11 Şubat 2021’de PlayStation 5 ve Xbox Series X / S sürümleri aynı yıl içinde daha sonraki bir tarihte piyasaya sürüldü. Demo 30 Ekim 2020’de yayınlandı.

psplus


administrator

Genel Sorumlu - [email protected]

1 Yorum

  • Yiğit Efe Okur, 28 Ocak 2021 @ 20:26 Yanıtla

    İşin arasında PlayStation 4’ün olmasına çok sevindim. Hayırlısı, bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir