Oyun Haberleri

Super Mario Maker 2’nin Final Etkinliği Şimdi Yayında

Super Mario Maker 2’nin son Ninja Speed Run etkinliği şimdi 27 Nisan’a kadar devam ediyor. Bu etkinliğe Bowser’s Castle: the Last Dash denir ve oyunculara geniş, tuzak yüklü bir kalede birden fazla tur atmaları için meydan okur. Nintendo’nun açıkladığı gibi, “Ninja Speedrun’un son rotasını temizlemek için Bowser Kalesi’nin etrafında birkaç tur atmanız gerekecek! Tüm yeteneklerinizi test etmek için kurnaz hilelerle doludur. Devam et ve alabileceğin en iyi zaman için git!” Aşağıdaki yeni speed run kursunun bazı ekran görüntülerini kontrol edebilirsiniz.

Nintendo’nun daha önce duyurduğu gibi, bu son olay “normalden daha büyük.” Bu nedenle, her zamanki gibi değil, iki hafta boyunca devam ediyor ve 27 Nisan’da saat 7’de PT / 10’da ET’DE sona eriyor. Etkinlik resmi olarak sona erdikten sonra kursu oynamaya devam edebileceksiniz, ancak zamanınız sayılmayacaktır.

Bu olay, Nintendo’nun Super Mario Maker 2 desteğinin sonunu işaret ediyor gibi görünüyor. Oyunun son içerik güncellemesi geçen Nisan ayında piyasaya sürüldü ve bir dünya yapımcısı modunun yanı sıra kurslarınızı yapmak için birçok yeni düşman, güç-up ve diğer araçları tanıttı. O zamandan beri, Nintendo oyunda düzenli olarak Ninji Speedrun etkinlikleri düzenledi, ancak başka hiçbir yeni içerik eklenmedi.

Super Mario Maker 2 Oyun Haberleri

Bu etkinlik aynı zamanda Nintendo’nun Super Mario 35. yıldönümü kutlamalarını resmen tamamlamasından bir aydan kısa bir süre sonra geldi. Bu kampanya 31 Mart’ta sona erdikten sonra, Nintendo iki sınırlı süreli sürümü listeledi: Super Mario 3D-All Stars ve Super Mario Bros 35. İkincisi, bir hafta sonra Nintendo Switch Online aboneleri için ücretsiz olan yeni bir battle royale tarzı oyun olan Pac-Man 99 tarafından başarıldı.

Super Mario Maker 2 Oyun Haberleri

Super Mario Maker 2 hakkında bilgi için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz!

Daha Fazla İçerik
Rainbow Six Siege Bedava Oldu!