Ubisoft’un Yeni Avatar Oyunu PS5 ve Xbox Series X’de Geleceğe Dayalı Özellikler Ekliyor

Avatar: Frontiers of Pandora geliştiricileri bugün yeni bir röportajda, hızlı bir şekilde uçabileceğiniz daha yemyeşil, organik bir dünya yaratmak için yeni PS5 ve Xbox Serisi X/S donanımını kullanıyor. Görevler hala Ubisoft ücretine aşina olsa bile, açık dünya teknolojisi büyük bir yükseltme alıyor.

Birinci şahıs aksiyon oyununun E3 2021’deki son teaser fragmanı, Pandora’nın güzel orman gezegeni üzerinde yıldırım hızında uçan karakterleri gösterdi ve hala sadece sinematik bir vitrin iken, yaratıcı yönetmen Magnus Jansen ve programlama teknik direktörü Nikolay Stefanov, yeni nesil donanımın gerçek oyunda benzer şeyler yapmayı mümkün kıldığını söyledi.

Geliştiriciler ayrıca her şeyin daha iyi görüneceğini söylüyor. Bu bir şok edici değil, ama tezahür edecek yollar hakkında konuşmalarını duymak ilginç. Bir örnek: yeşillik. “Aslında yaprakların yarı saydamlığını işleyebilir, grafiklerin eğer kullanılan konsola göre daha ileri nesil materyallere sahip olabilir”. 2017’de duyurulan Avatar, çok fazla duymadığımız bir büyük iddialı Ubisoft oyunlarından birisi.

Oyunlar ile ilgili diğer içeriklerin bulunduğu Instagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Daha fazlası için oyungezgin.com’dan takipte kalın!

avatar
Daha Fazla İçerik
Payday 3 Oyununun çıkış tarihi belirlendi. Oyun İçi Görsel de Paylaşıldı.