Uplay Plus

E3 2019‘da Ubisoft abonelik sistemi olan Uplay Plus‘ı duyurmuştu. Ayrıca konferansta Uplay Plus ile ilgili sistemleri ve bazı içerik bilgilerini paylaşmıştı. Ubisoft‘un abonelik sistemini tanıtan Platform ve Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Brenda Panagrossi, abone sistemi olan Uplay Plus‘ın 100’den fazla oyunu içinde barındırdığı bilgisini de verdi. Zamanla oyunları genişleyecek olan abonelik sisteminin içinde Ghost Recon Breakpoint, Rainbow Six Quarantine ve Watch Dogs Legion‘da yer alacağı bildirilmişti.

Microsoft’un yaptığı XBox Game Pass, Electronic Arts (EA)‘ın yaptığı Origin Access ve EA Access ile benzer sisteme sahip olan Ubisoftun abonelik sistemi Uplay Plus‘ın aylık ücreti 14.99 Dolar olarak açıklanmıştı. 3 Ağustosta başlayan sisteme 15 Ağustos tarihinden önce ön kayıt yaptıran kişilere 3-30 Eylül arasında geçerli  olacak bir ücretsiz deneme hizmeti kazanacaklar.

Platformda erişim sağlanan oyunlara ücretsiz deneme sürümü başladı ve bu deneme süresi 30 Eylül tarihinde sona eriyor. Platformda 100’den fazla popüler oyun mevcut. Bu platformun Microsoft ve EA‘nın platformlarına rakip olduğunu belirtelim.

 1 aylık Uplay Plus aboneliği başladı

Uplay Plus platformunda bulununan oyunlara örnek verirsek Assassin Creed, Pers Prensi, Rayman ve Far Cry oyunları bulunuyor. Ayrıca üyelik için ek olarak Tom Clancy oyun serisinin Ghost Recon Breakpoint oyununun kapalı  betasına ve Watch Dogs Legion gibi oyunlara erken erişim sağlayacak.

30 Eylülde bitecek ücretsiz deneme sürümünün devam edenler için aylık ücreti 14.99 Dolar olarak sabit kaldı. E3 fuarında yapılan tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir