Wolfteam

Oyuncuyum diyen kişilerin mutlaka oynadığı günümüzde bile oynanan efsane oyunlardan bir tanesi. C.S. Call of Duty serileri gibi mantığının basit olduğu bir oyun. Doğ, silah seç, rakibini öldür veya öl. Çıktığı dönemde bulunan FPS türünde oyunlar bundan ibaret idi. Softnyx Game geliştirici ekibi tarafından yapılıp Joygame şirketi tarafından piyasaya sürülüp yayınlanan MMOFPS türünde  olan Wolfteam çıktığı zaman FPS dünyasına yeni bir şey katmıştı.

2009 yılında çıkan Wolfteam kısa sürede beklendiğinden kat ve kat daha fazla oyuncuyu kendisine bağlamayı başarmıştı. Oyun dünyasına farklılık getirdiğinden herkes tarafından deneme amaçlı oynanıp kendine bağımlı ediyordu. Oyunda iki farklı ırk olan (Kurt adam ve İnsan) Wolfteam farklı oyun modları ile oyuncularının gönlünü almıştı.

Oyunun hikayesine değinecek olursak günümüzde oynanan zombi oyun temalı oyunların senaryosundan pek farklı olmadığını anlayabiliriz. Hikayemiz şöyle başlıyor;

“Geçen günlerde insan sağlığını iyileştirmek korumak ve yaşatmak için yapılan araştırmalar sırasında DNA’ları kurtlar ile benzeyen insanlar keşfedildi. Bu insanların bir çoğunun fiziği ve performansı diğer insanlara göre üstündü ve bu DNA’ları kurtlara benzeyenlerin çoğu atlet ve paralı askerlerdi. Bu DNA’ya sahip olan herkesin  diğer insanlardan daha az bir yaşam süresi olduğu anlaşıldı. Bu sorun için “Epxyn” adlı ilacı DNA’ları kurtlara benzeyenler için çıkaran iyi niyetli şirketlerden birisi Pfien, rakibi olan “Anti- Epoxyn”‘ın gizlilik ile Fransızlara satıldığını anladı.”

Hikayemiz böyle devam ediyor.

Yeni Güncelleme, Yeni Silahlar!

Netmarble’nin Türkiye platformu ülkemizde bulunan oyuncuları sevindirecek bir açıklama yaptı. Wolfteam için yeni nesil oyunları andıran bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme içerisinde Neon silahlar bile bulunuyor.

Getirilen güncelleme ile birlikte Wolfteam’ın dünyasına şık ve güzel görünen Neon mavi, Neon yeşil ve Neon mor renklerinde 3 farklı silah getirildi. Ayrıca silahların farklı özelliği bulunuyor. Oyuncular arasında dikkat çeken bu güncelleme güzel karşılandı. Oyun içerisinde yapılan karşılaşmalara aksiyon ekleyeceği düşünülüyor. Yeni gelen silahlara KP dükkanından ulaşabileceğiz.

Oyunlara hız kazandıracak bu güncelleme ile oyuna silahların yanında ek şarjör de ekleniyor. Bu şarjör sayesinde oyuncu silahını değişince otomatik olarak silahta bulunan mermi değişecek. Oyuna yeni gelen Melek Tüyü Dövmesi ile oyuncular 10 GP, %12 kurt hızı, %15 saldırı hasarı kazanabiliyor. Bu dövmeyi alarak rakibinizi daha kolay bir şekilde yenebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir