Her ay oyun dağıtan Xbox, bu ay da harikalar yaratıyor. Xbox Live Gold üyeliğine sahip olan herkesin ücretsiz bir şekilde erişebileceği 4 adet oyun açıklandı. Peki ya nedir bu Xbox Live Gold? Bu üyeliğe sahip olan herkesin ayda 2 Xbox One 2 Xbox 360 oyununa sahip olabileceği ve online oyunlara erişim yapabileceği bir üyelik sistemi. PlayStation Plus gibi düşünebilirsiniz. Ve işte bu ayın oyunlarına bir bakalım.

  • Hitman: The Complete First Season (212 TL): Eylül ayının 1’inden, 30’una kadar geçerli.
  • We Were Here (30 TL): Eylül ayının 16’sından, Ekim ayının 15’ine kadar geçerli.
  • Earth Defense Force 2025 (109 TL): Eylül ayının 15’inden 30’una kadar Xbox One ve Xbox 360 için geçerli ve ücretsiz
  • Tekken Tag Tournament 2 (20 Dolar*): Eylül ayının 16’sından 30’una kadar geçerli Xbox One ve Xbox 360 için geçerli ve ücretsiz

 

Gizlilik oyunlarını sevenler Hitman oyununu seve seve oynayacaktır, We Were Here oyunu ise güzel bir bulmaca oyunu bu iki oyunu Xbox One sahipleri diledikleri kadar oynayıp eğlenebilirler.

Earth Defense Force 2025 canavarları öldürüp gelişerek silahlarınızı yükselttiğiniz güzel bir shooter oyunu, Tekken Tag Tournament ise klasik bir dövüş oyunu, sürükleyici ve eğlenceli bu iki oyunu hem Xbox One sahipleri oynayabilir hem de Xbox 360 sahipleri diledikleri kadar oynayabilirler. Xbox oyuncuları için güzel bir haber! Bilgisayar oyuncuları Epic Games’in haftalık oyunlarını takip edebilirler. Herkese iyi oyunlar!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir