Xbox Live Gold 2021 Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Microsoft tarafından yapılan açıklamada, Xbox Live Gold abonelerinin 2021 Nisan ayında ücretsiz bir şekilde alacağı dört oyun açıklandı. Her ay olduğu gibi, bu ay da aboneleri sürpriz oyunlar bekliyor.

Xbox Live Gold 2021 Nisan Ücretsiz Oyunları

Xbox Live Gold kullanıcıları, 2021 Nisan ayında Truck Racing, Vikings: Wolves of Midgard,Dark Void ve son olarak Hard Corps oyunlarına ücretsiz erişim sağlayabilecek. İsterseniz, bu dört oyun hakkında biraz detaya girelim.

Vikings: Wolves of Midgard

24 Mart 2017 tarihinde Kalypso Media tarafından piyasaya sürülen oyun, aksiyon rol yapma oyunu kategorisinde yer alıyor. İskandinav mitolojisinden esinlenilen bu oyunda, kullanıcılar kendi karakterlerini oluşturarak oyun deneyimini had safhaya çıkarıyor.

Hard Corps

Xbox Live Gold 2021 Nisan Ücretsiz Oyunları

10 sene önce Konami tarafından yayınlanan bu oyunda iki oyun modu karşımıza çıkıyor. Birinci mod olan Rising modunda oyuncular zırhlarını, silahlarını hatta karakterleini yükselterek kullanılan seviyeleri puan olarak toplayabiliyor. Diğer mod olan Arcade modunda ise, Rising moduna göre daha zor bir oyun deneyimi bizleri karşılıyor.

Dark Void

Xbox Live Gold 2021 Nisan Ücretsiz Oyunları

11 yıl önce, 2010 senesinde piyasaya sürülen bu oyunu hikaye modu ve aksiyonu seven oyunculara önerebiliriz. Bu oyun, Bermuda Şeytan Üçgen’inden geçerken başka bir evrene geçiş yapan kargo pilotu William Augustus Gray’ı konu ediyor.

Truck Racing Championship

Xbox Live Gold 2021 Nisan Ücretsiz Oyunları

Yarış tutkunlarının çok seveceği bu oyunda, kamyonlarla amansız bir yarışın içine giriyorsunuz. Haydi, tozu dumana katalım!

Ayrıca Xbox Live Gold aboneleri Nisan ayında bu oyunları kütüphanelerine eklerse, sonsuza kadar bu oyuna erişebilirler.Eğer bir Xbox Live Gold aboneliğine sahip değilseniz, ve satın almak istiyorsanız bu bağlantıdan resmi siteye erişebilirsiniz.

xbox

Daha fazla oyun haberi için blog ve forum sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yazarın diğer yazılarını görmek için de bu profile girmeniz yeterli olacak.

Daha Fazla İçerik
Neymar JR, Fortnite Oyununa Geliyor – 2021