Xbox One ve Xbox 360 üzerinde (bazıları) oynayabileceğiniz tüm zamanların en iyi oyunları büyük indirime girdi. Size de uygun bir şeyler var, kaçırmayın.

EA son iki dönem boyunca harika oyunlar yayınladı … ve bazıları da biraz hayal kırıklığı yarattı. Neyse ki o oyunlardan bazıları hala daha seviliyor. Xbox One için harika EA oyunları indirimleri şuanda markette mevcut. Bu oyunlar, Xbox One’da oynanabilen en iyi 360 oyunlarından bazıları. 

Genel olarak indirim marketine baktığımızda bizleri %70-%80 gibi sayılar karşılıyor. Yakın zamanda çıkmış olmasına rağmen %60 gibi bir indirim yüzdesine sahip olan Battlefield V’de indirim marketimiz içerisinde bulunuyor. Popüler oyunların fiyatlarına bakacak olursak:

  • Battlefield V ₺169,00 (%60 indirim)
  • Anthem ₺155,10 (%67 indirim)
  • The Sims 4 ₺47,00 (%80 indirim)
  • Need for Speed Payback ₺58,75 (%75 indirim)
  • Apex Legens Founders Pack ₺82,07 (%33 indirim)
  • Titanfall 2 ₺35,25 (%85 indirim)

ve daha fazla oyun sizleri markette bekliyor. Pek popüler olmayan, belki bilmediğiniz aksiyon ve macera oyunu olan Anthem siz Xbox konsolu oyuncularına önerimdir. Anthem oyunu tanrılar tarafından terk edilmiş insanların dünyasında geçen, Dominion ile antik duran gücü kontrol edebileceğiniz bir oyun. Robotlara vs. merakınız var ise tam sizlik bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

 

Yukarıda bahsettiğimiz oyunların yanı sıra 360 platformu üzerinde oynayabileceğiniz oyunlarda indirimde. Yayımcı indirimi adı altında olan indirimlerde Xbox One’ın yanı sıra 360 platformuna sahipseniz sizlerde destekleyen oyunları oynayabileceksiniz. Pek fazla çeşitlilik olmasa bile 1-2 oyun sizleri mutlu edecektir.

  • Battlefield 3 ₺22,50 (%75 indirim)
  • NBA JAM: On Fire Edition ₺14,95 (%50 indirim)

Tüm Xbox One ve 360 oyun indirimlerini görmek istiyorsanız buradan mağazaya gidebilir, oyun alışverişinizi yapabilirsiniz. EA yayımcı indirimleri 26 Ağustos 2019 tarihinde son bulacak, bence bu indirimleri kaçırmayın ve değerlendirin. Google


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir