Xenoblade Chronicles 2020 yılında Switch’e geliyor!

Nintendo ve Monolith Software4 Eylül’deki Nintendo Direct’te Xenoblade Chronicles Definitive Edition’ı ortaya çıkardı. Oyun 2020’de Switch’te yayımlanacak. Açılış fragmanı aşağıda yer alıyor. Xenoblade serisinin ilk oyunu, döneminin en iyi JRPG’lerinden biri ve muhtemelen Wii’deki en iyilerinden. Xenoblade Chronicles, aynı zamanda, dizinin bir parçası haline gelen ve Wii U’da Xenoblade Chronicles X/Cross ile sonuçlanan ilk iyi yapılmış açık dünya JRPG’lerinden biridir.

Oyun zaten 3DS’de yeniden yayımlandı, ancak bu sefer tam bir HD Remaster alıyoruz. Definitive Edition terimi, henüz hiçbiri ayrıntılı olmamakla birlikte, birçok yeni ilavelerde yapılacak anlamına gelir. Oyunun hayranlarının dört gözle beklediği şey, orijinal oyunda olan ancak normalde erişilemeyen Bionis’in Sol Omuz bölgesinin eklenmesi.

Wii U’yu görmek çok büyük bir başarısızlıktı ve oyun radarın altına girdi. Aslında, Xenoblade Chronicles’ın Cross’u yenilediğine şaşırdım. Nintendo, Switch’teki her Wii U oyununu da yeniden yayınlıyor ve Tokyo Mirage Sessions bile Switch’e geliyor. Bir Xenoblade X 2 de harika olurdu.

Her iki durumda da, Nintendo ve Monolith tarafından yapılan harika bir hareket ve bu Switch portu için sabırsızlanmalıyız. Yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Daha Fazla İçerik
discord
PlayStation Discord ile olan iş birliğini duyurdu – 2021