arcane

Riot Games, Yeni Animasyon Dizisi Arcane’in Netflix Tanıtımını Yayınladı

Eylül 2006 tarihinden bu yana aramıza bir sürü eğlenceli ve ücretsiz oyunları piyasaya süren: Türk Oyuncu Sektöründe devrim niteliğinde eğlenceli anlar yakalattıran ve yeni çıkan oyunu olan VALORANT ile hisseleri, prestijine kalite kazandıran Riot Games’i bahsetmemize gerek yok herhalde? Hele ki 2017 yılındaki dev popülerliğiyle kasıp kavuran League of Legends’i, hiç… Riot Games’in yanı sıra marka değeriyle birlikte daha fazla içerik çıkarması için de girmiş olduğu bir kategori bulunmakta. Dizi/Film kategorisi. Bundan böyle animasyonlu oyun dizileri de çıkarmayı hedefleyen Riot Games artık dizi sektörüne de girerek hele ki evde kaldığımız dönemlerde ilaç gibi gelecektir eminim.

arcane

Yeni Animasyon Dizisi Arcane’nin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

2021 yılında çıkması planlanan Arcane’nin tanıtım fragmanı yayınlandı. Arcane, Riot Games’in temel oyunu olan League of Legends’in evreninde geçen bir dizi. Arcane’i değerli kılan şey League of Legends’in 10. yıl dönümü kutlanırken aniden sürpriz olarak duyurulması oldu. Fortiche Productions ile beraber geliştirilen Arcane’nin fragmanını izlerken dikkatinizi çeken şey çok fazla renkli ve hızlı anları olacağı kesinleşiyor.

Şehir olarak ise 5 yıl sonrası gibi, League of Legends şehirlerinde geçen büyülerin bolca görüleceği bir dizi. Arcane, sezon 1 – sezon 2 olarak gideceği IMDB tarafından doğrulandı. İtopik bir evrende geçen Arcane, Piltover ve Zaun’un ezilen yeraltı dünyasında geçen hikayesini anlatmakta. Hikaye, iki ikonik lig şampiyonunun kökenini ve onları parçalayacak gücü izliyor. Fragmanı izlemek istiyorsanız eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun haberleri ve incelemeleri için buraya, Riot Games hakkında bilgiye ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Maisie Williams, Animal Crossing Sürdürülebilirlik Kampanyası İçin H&M İle Ortaklık Oluşturdu – 2021