Oyun Haberleri

Yeni BioShock Oyunu Açık Dünya Olabilir | 2021

Cloud Chamber’da geliştirilmekte olan yeni BioShock oyunu, seri için büyük bir değişime sahip olabilir ve açık dünya yapısını benimseyebilir. Pc Games tarafından tespit edilen Cloud Chamber’daki bir iş listesi özellikle “açık dünya” dan bahseder.” Üst düzey bir yazar için bir iş ilanı şöyle diyor: “açık bir dünya ortamında etkileyici, karakter odaklı hikayeler örebilecek birini bulmayı umuyoruz. “Başarılı aday, yeni oyunun diyalog ve diğer anlatı unsurları üzerinde çalışacak, bu kişi de” tasarımla birincil ve ikincil misyon içeriği ” için fikirler üretmeye yardımcı olacak.”

Bioshock - Oyun Haberleri

Cloud Chamber’ın Yeni İş İlanı BioShock İçin Olabilir

Cloud Chamber, kariyer sayfasında çeşitli disiplinlere yayılmış 17 açık pozisyona sahiptir, ancak kıdemli yazar iş ilanı “açık dünya’dan bahseden tek kişidir.” Cloud Chamber’ın yeni BioShock oyununun dışındaki diğer projeler üzerinde çalışıyor olması mümkündür, ancak açık dünya yapısından bahseden kıdemli yazar için iş ilanı özellikle pozisyonun yeni toun için olduğunu söylüyor. Oyun geliştirmenin son derece yinelemeli bir süreç olduğunu ve sadece bir iş ilanının “açık dünya” dan bahsettiği için, bu mutlaka yeni oyunun açık dünya unvanı olacağı anlamına gelmez.

Ayrıca, “açık dünya” terimi o kadar kolay tanımlanmamıştır, çünkü terim farklı bağlamlarda farklı geliştiriciler için farklı şeyler anlamına gelir. 2K sözcüsü haber mecrası olan Gamespot’a şunları söyledi: “2K, stüdyo istihdam listeleriyle ilgili söylentiler ve spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyor. “BioShock serisi birkaç yıldır uykuda, en son ana hat sürümü olan BioShock Infinite, 2013’te geliyor. Bundan önce, Cloud Chamber’daki iş listeleri, yeni oyunun “yeni ve fantastik bir dünyaya” sahip olacağını ve Rapture veya Columbia’ya geri dönmeyeceğini öne sürdü.

Oyun Haberleri

Bioshock’un sayfasına gitmek için buraya, oyun haberleri ve incelemeleri için buraya kafa atabilirsiniz!

Daha Fazla İçerik
3 Eylül: Children of Morta İnceleme